R.-m.a.o. Orion
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Обсуждение вопросов веры » Различия между христианскими течениями » Свидетели Иеговы (истинное или ложное учение?)
Свидетели Иеговы
valentinДата: Среда, 23.04.2008, 18:27 | Сообщение # 61
1й ранг
Группа: Учасник форума
Сообщений: 9
Статус: Offline
Quote (Viper)
Сформулируй пожалуйста конкретно что тебе не нравится в наших взглядах, возьмём не заметку

Згідно з Конституцею України всі релігії рівні. Тому використання таких термінів як "секта"," зомбовані" і т.д. які можуть ображати гідність інших є неправильним. Звичайно є справді секти як "біле братство", що є шкідливими, та Свідки до їх числа не належать. Просто більше поваги слід виявляти до поглядів інших, необовязково погоджуючись, але по можливості розсудливими аргументами допомагати їм зрозуміти помилковість поглядів, та цього неможливо досягнути уїдливими накидами.
 
ViperДата: Четверг, 24.04.2008, 07:48 | Сообщение # 62
Группа: Удаленные





Валентин, мы ничего не имеем против ихних религиозных убеждений , или ихней интерпретации религийных догм , ихние лидеры имеют на этом деньги , причем не малые, и сомневаюсь я что у них в душе есть какая-то вера
 
valentinДата: Четверг, 24.04.2008, 20:22 | Сообщение # 63
1й ранг
Группа: Учасник форума
Сообщений: 9
Статус: Offline
Quote (Viper)
Валентин, мы ничего не имеем против ихних религиозных убеждений , или ихней интерпретации религийных догм , ихние лидеры имеют на этом деньги , причем не малые, и сомневаюсь я что у них в душе есть какая-то вера

Як то кажуть "кожен судить у міру своєї зіпсутості". Немають керівники Свідків ніякої матеріальної вигоди, навдміну від тих же священників католиків. А щодо віри ,то надто смілива ваша заява, щоб це знати напевно треба бути Богом, або ж діла є видимим вмявом віри ,а в цьому Свідки мають значну фору над католиками.
 
ViperДата: Четверг, 24.04.2008, 23:42 | Сообщение # 64
Группа: Удаленные





Quote (valentin)
"кожен судить у міру своєї зіпсутості"

Попрощу не обижать! Я НИКОГДА не повязывал религию с деньгами , даже в голове
 
MonkДата: Понедельник, 28.04.2008, 18:48 | Сообщение # 65
Группа: Удаленные





Quote (valentin)
діла є видимим вмявом віри ,а в цьому Свідки мають значну фору над католиками.

Важливо не те, скільки справ робиться, а які це справи. І тут католики мають значну фору над Свідками.
 
АртемильенДата: Среда, 30.04.2008, 15:35 | Сообщение # 66
Магистр
Группа: Магистрат
Сообщений: 282
Статус: Offline
Quote (valentin)
А чому ви вважаєте це проявом фанатизму, а не віри наприклад?

Згадайте біблію(Матф 6:1-6) ті, хто робить це при всіх, вже мають свою нагороду.
Quote (valentin)
Я часто бачу у Львові як люди моляться Марії, ставлять свічечки, то що мені теж їх вважати фанатиками ?

Це робиться у храмі божому, а не на вулиці. Час миссионерів давно закінчився.


Кто видет, тот знает! Кто слышет тот помнит! Кто чувствует, тот понимает!
 
АртемильенДата: Среда, 30.04.2008, 15:42 | Сообщение # 67
Магистр
Группа: Магистрат
Сообщений: 282
Статус: Offline
Quote (valentin)
Сам був Свідком Єгови 10 років

Похвально, але те оточення, що було у мене, це могло здатися кошмаром. У мене бабуся свідок Єгови, коли я приїджав до неї, вона завжди мені робила лекції з біблії, хоч я сам її читаю і поважаю, але токого вбивання я не витримав. Хоч я і католик, але це мені прийшло декілька років тому. Бо всі мої рідні (крім бабусі)-православні. Для мене, щоб мої рідні признали мене католиком, прийшлося дуже довго боротися, лише останні 7 місяців батьки відносяться до мого вібору з повагою.


Кто видет, тот знает! Кто слышет тот помнит! Кто чувствует, тот понимает!
 
АртемильенДата: Среда, 30.04.2008, 15:45 | Сообщение # 68
Магистр
Группа: Магистрат
Сообщений: 282
Статус: Offline
Quote (valentin)
Я незгіден з багатьма вченями Свідків, але ще більше незгіден з упередженним і одностороннім поглядом, який зустрів зокрема і на вашому сайті.

Наш сайт веде боротьбу лише з агресивними культами. Свідки Єгови саме такі. Хоча є люди котрі не займаються політикою деномінації, а від неї мають лише віру.


Кто видет, тот знает! Кто слышет тот помнит! Кто чувствует, тот понимает!
 
АртемильенДата: Среда, 30.04.2008, 15:48 | Сообщение # 69
Магистр
Группа: Магистрат
Сообщений: 282
Статус: Offline
Quote (valentin)
Згідно з Конституцею України всі релігії рівні. Тому використання таких термінів як "секта"," зомбовані" і т.д. які можуть ображати гідність інших є неправильним. Звичайно є справді секти як "біле братство", що є шкідливими, та Свідки до їх числа не належать. Просто більше поваги слід виявляти до поглядів інших, необовязково погоджуючись, але по можливості розсудливими аргументами допомагати їм зрозуміти помилковість поглядів, та цього неможливо досягнути уїдливими накидами.

Не згоден, у Росії не деякий час заборонили цей культ. Як у нас "біле братство", та сатанизм.
І ще на замітку, свідки Єгові порушують конституцію України. Хоча в нас це легко спростуваті, якщо маеш гроші biggrin , але ось що я вам скажу, мені все рівно, яку людина обере конфесію, але головне, щоб вона не плюндрувала віру людині, та не порушувала законі божі, а головне, щоб вона не прикривалася словом божим, ради власніх цілей, як це робили Тейзе, Ротерфорд, і на жаль більшість католицького духовенства (інше не в рахунок, бо мі з вами розмовляемо про Свідків Єгові та католиків).


Кто видет, тот знает! Кто слышет тот помнит! Кто чувствует, тот понимает!
 
ИнквизиторДата: Четверг, 04.09.2008, 21:03 | Сообщение # 70
1й ранг
Группа: Учасник форума
Сообщений: 10
Статус: Offline
Мое мнение насчет Свидетелей Иеговы(хотя какие они свидетели, видели его что ли?) таково, надо закрывать эту секту, а то моют и моют мозги людям! Ну такую чушь несут, что уши в трубку заворачиваются, противоречат сами себе!!!(я с ними общался и не раз, домой заходили) angry

Во имя Господа!
 
MonkДата: Четверг, 04.09.2008, 21:55 | Сообщение # 71
Группа: Удаленные





Я тоже с ними общался. Только вот "закрыть" их будет проблематично. Слишком большие деньги в этом замешаны, очень много кто из гос. аппарата нагревает на этом руки.
Quote (Инквизитор)
противоречат сами себе!!!

Это да. Порой даже соседние статьи в "Сторожевой будке" противоречат друг другу (да, бывает и такое - сам читал).
 
АвгустинаДата: Пятница, 05.09.2008, 18:36 | Сообщение # 72
5й ранг
Группа: Учасник форума
Сообщений: 131
Статус: Offline
Quote (Инквизитор)
Ну такую чушь несут, что уши в трубку заворачиваются

СИ очень большая проблема христианского мира, это ужасно!


Жизнь настолько коротка, что не стоит проводить время зря.
 
ИнквизиторДата: Суббота, 06.09.2008, 01:56 | Сообщение # 73
1й ранг
Группа: Учасник форума
Сообщений: 10
Статус: Offline
У меня в городе СИ базируются в двух местах!!!! Надо их выкуривать с насижиных мест........ только не знаю как.

Во имя Господа!
 
MonkДата: Суббота, 06.09.2008, 12:29 | Сообщение # 74
Группа: Удаленные





Quote (Инквизитор)
Надо их выкуривать с насижиных мест

Выкурить, можт ты и выкуришь... Но толку... Все равно новые прийдут.
 
int-neverДата: Четверг, 16.10.2008, 20:51 | Сообщение # 75
1й ранг
Группа: Учасник форума
Сообщений: 3
Статус: Offline
Quote (Инквизитор)
У меня в городе СИ базируются в двух местах!!!! Надо их выкуривать с насижиных мест........ только не знаю как.

Интересно, на что ты готов пойти "выкуривая" Свидетелей? Я например Свидетель какие действия могу ожидать с твоей стороны? Что за действия стоят за словом "выкуривать"?

Добавлено (16.10.2008, 20:51)
---------------------------------------------

Quote (Августина)
СИ очень большая проблема христианского мира, это ужасно!

А может Свидетели это реакция на проблемы христианского мира?


И глупого, когда он молчит, сочтут мудрым, и закрывающего свои уста — понимающим...
(Притчи 17:28 )
 
Форум » Обсуждение вопросов веры » Различия между христианскими течениями » Свидетели Иеговы (истинное или ложное учение?)
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz